Hakkımızda

Elektrik ve Enerji sektöründe üretim ve pazarlama alanlarında hizmet vermekte olan BERKAN ELEKTRIK; 1983 yılından günümüze kadar ticari alanda önemli başarılara imza atmış olup, toplumsal işlevlerini yerine getirmede gereken yapılanmayı sağlayarak, kendi alanında önem arz eden bir kuruluş olarak yerini almıştır. Elektrik ve Enerji sektöründe üstün kalite ve doğru hizmet anlayışıyla A.G-O.G, aydınlatma, otomasyon, altyapı, telekomünikasyon, inşaat sektörü, elektrik taahhüt, altyapı taahhüt ve benzeri alanlarda kendini kanıtlamış olan grubumuz; ülke çapında ve uluslararası platformlarda hizmet ve üretim konusunda söz sahibi firmalar arasında yer almış ve bu haklı gururu taşımayı kendisine ilke edinmiştir.Ülke çapında kamu ve özel sektör alanlarında sayısız projelerde tedarikçi ve imalatçı, taahhüt ya da çözüm ortağı olarak yer almıştır. Üstlenmiş olduğu misyonu devam ettirmek, bayrağı daha yukarılara taşımak, daha fazla üretim, daha fazla kişiye iş, imalat ve ihracatta daha ileriye giderek ülke ekonomisine katkıda bulunmayı amaç ve ilke edinmiştir.

BERKAN BORU olarak altyapı ve yapısal binalarda kullanılan tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde, İSO 9001, TSE, GOST-R sertifikalı, TEDAŞ,TÜRK TELEKOM, TOKİ tarafından onay belgeli; halojen free, kangal boru, PVC ve koruge boru üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir.

BERKAN KABLO TAŞIMA SİSTEMLERİ adı altında sıcak daldırma galvaniz, Pregalvaniz tava ve kablo merdivenleri üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.

Grubumuz ülkemizin ekonomik kalkınması yanında; günün koşulları ve dünyanın globalleşmesi aşamasında, rekabet ortamına ayak uydurma, ihtiyaçları doğru belirleyip üretimini bu çerçevede geliştirme, ülke insanı için istihdam sağlanması ve elektrik sektöründe daha iyiyi ve kaliteyi uluslararası standartlarda istenen düzede tutmayı amaç edinmiştir. Ülke genelinde adından söz ettiren önemli gruplar arasında yer almakta ve bu durumunu, daha ileriye taşımak amacıyla gerek araştırma-geliştirme konusundaki çalışmaları, gerekse ihtiyaç belirleyerek yatırım yapma doğrultusundaki çalışmalarına ara vermeksizin tüm gayreti ve çabalarıyla devam etmektedir.


ELEKTRİK SEKTÖRÜNDE ÇEYREK ASIRLIK TECRÜBE…